0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار پاسور مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Egypt لیگ برتر
الاسیوطی اسپورت
۰
۰
سموحه
Finished
۲۱:۳۰
FC Masr
۰
۰
EL Gounah
Finished
۱۶:۳۰
انپی کلوب
۰
۱
ال-انتاگ ال-حربی
Finished
۱۹:۰۰
میسرلیل-ماککاسا
۱
۰
المصری
Finished
۱۹:۰۰
  Brazil مسابقات قهرمانی برزیل سری آ
پالمیراس
۱
۰
چاپه کوئنسه
Finished
۰۳:۳۰
کروزیرو
۱
۰
سائو پائلو
Finished
۰۳:۳۰
گرمیو
۰
۱
باهیا
Finished
۰۱:۴۵
واسکو دا گاما
۲
۱
بوتافوگو
Finished
۰۴:۰۰
CSA AL
۲
۲
اتلتیکو مینیرو
Finished
۰۱:۴۵
Fortaleza EC CE
۱
۲
فلامینگو
Finished
۰۲:۳۰
Goias EC GO
۲
۲
کورینتیانس
Finished
۰۴:۰۰
  Portugal تاکادا پرتغال
Alverca FC
-
-
اسپورتینگ
inprogress
۲۳:۱۵
  International Clubs لیگ قهرمانان اروپا زنان، مرحله حذفی
بارسلونا
۵
۰
مینسک
Finished
۲۰:۳۰
  Uruguay دسته برتر، کلاسورا
لیورپول مونتویدو
-
-
رامپلا جونیور
inprogress
۲۲:۳۰
ریسینگ کلاب مونتی ویدیو
-
-
پنارول مونتویدیو
inprogress
۲۲:۳۰
پلازا کولونیا
۰
۲
ناسیونال
Finished
۰۲:۳۰
  Chile دسته برتر
کولو کولو
۲
۲
هواچیپاتو
Finished
۰۳:۳۰
دپورتیوو یونیون لا کالارا
۱
۰
کلوب دپورتیو یونیورسیداد کاتولیکا
Finished
۰۱:۰۰
  Peru Copa Bicentenario, Knockout stage
Atletico Grau
-
-
Deportivo Coopsol
inprogress
۲۲:۰۰
  Russia لیگ جوانان
اخمت گروزنی
۱
۰
لوکومتیو مسکو
Finished
۱۵:۳۰
  Austria Amateur لیگ منطقه ای شرق
کاراباخ وین
۰
۲
SC Wiener Neustadt
Finished
۲۱:۰۰
  Spain Copa Federacion
سن فرناندو
-
-
Real Balompedica Linense
inprogress
۲۲:۰۰
  USA USL, Championship
ایندی الون
۲
۱
Swope Park Rangers
Finished
۰۲:۳۰
New Mexico United
۱
۱
Tacoma Defiance
Finished
۰۴:۳۰
Real Monarchs Slc
۲
۲
Austin Bold FC
Finished
۰۴:۳۰
Birmingham Legion FC
۲
۱
New York Red Bulls II
Finished
۰۳:۳۰
Charleston Battery
۲
۰
Memphis 901 FC
Finished
۰۲:۳۰
  Costa Rica دسته برتر، کامپیناتو اینویرنو
گوادالوپ
۱
۱
هردیانو
Finished
۰۵:۳۰
مونیسیپال پرز زلدون
۱
۱
ADR Jicaral
Finished
۰۵:۳۰
مانتی کویرا گرچیا
۳
۱
سانتو ده گواپایلس
Finished
۰۰:۳۵
کارتاگینس
۱
۲
دپورتیوو ساپریسا
Finished
۰۵:۳۰
  Serbia تورنومنت اوبرندوف زیر 19سال
FK Brodarac
۲
۰
بلگراد
Finished
۱۲:۳۰
وزدوواک
۱
۲
FK Crvena Zvezda
Finished
۱۴:۳۰
  Ukraine قهرمانی زیر ۲۱سال
شاختار-دی دونتسک
۳
۱
Kolos Kovalivka
Finished
۱۴:۳۰
  Slovenia اسلواکی لیگ زنان
ZNK Cerklje
۳
۳
Znk Maribor
Finished
۱۷:۰۰
  Brazil Copa FGF
گرمیو
-
-
Avenida RS
Finished
۲۱:۳۰
ساؤ جوزه
-
-
Clube Esportivo Lajeadense RS
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Carioca, Serie C
Teresopolis RJ
-
-
Paraiba Do Sul Rj
Finished
۲۱:۳۰
EC Atletico Carioca RJ
۴
۱
EC Sao Jose RJ
Finished
۱۶:۳۰
Campo Grande AC RJ
-
-
Sao Cristovao
Finished
۲۱:۳۰
EC Resende RJ
۱
۲
Acao RJ
Finished
۱۶:۳۰
Caacbrasil Fc
-
-
Paduano RJ
Finished
۲۱:۳۰
EC Resende RJ
-
-
Acao RJ
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Algeria لیگ ۲
جی‌سی ام بیجائا
۰
۰
AS Khroub
Finished
۲۰:۳۰
  Spain دسته دوم زنان، گروه 7
Murcia Feminas
-
-
اسپا آلیکانته
Finished
۲۱:۰۰
  Canada Canadian Premier League
Forge FC
۱
۰
Cavalry FC
Finished
۰۲:۳۰
FC Edmonton
۳
۱
Pacific FC
Finished
۰۴:۳۰
Valour FC
۰
۴
York 9 FC
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Pernambucano, Serie A2
Ferroviario Do Cabo PE
۱
۱
نوتیکو
Finished
۰۱:۳۰
  Uganda First Division
Ndejje University
۲
۱
Nyamityobora Fc
Finished
۱۶:۳۰
Hope Doves Fc
۰
۱
Updf FC
Finished
۱۶:۳۰
Katwe United Fc
۱
۰
Light Ss Fc
Finished
۱۶:۳۰
Kiboga Young Fc
-
-
Myda Fc
Finished
۱۶:۳۰
Water Fc
-
-
Kabale Sharp Fc
Finished
۱۶:۳۰
  Ukraine Vyscha League Kriviy Rih Region
Fk Fortuna Kriviy Rih
۱
۵
کریوی ریح
Finished
۲۰:۰۰
FK Druzhba Kriviy Rih
-
-
FC Kolos Sofievka
inprogress
۱۶:۳۰
  Norway Amateur زیر 19اینترکریت
KFUM Oslo
-
-
Kraakeroey IL
Finished
۲۰:۴۵
Stroemmen IF
۱
۸
بائریوم زیر19 سال
Finished
۲۰:۰۰
  Argentina Copa Argentina
کولون د سانتا
۲
۲
CA Estudiantes
Finished
۰۳:۴۰
  Lithuania لیگ آ زنان
بانگا گارگزدای
۵
۳
Fk Utenis Utena
Finished
۲۰:۳۰
زالگیریس کاوناس
-
-
Gintra Universitetas
Finished
۱۹:۳۰
  Ireland جام فوتبال لینستر
موچتاس
-
-
کروملین یونایتد
inprogress
۲۲:۱۵
  El Salvador Liga Feminina, Apertura
Sonsonate FC
-
-
AD Chalatenango
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
Santa Tecla
-
-
CD Fas Asdeful
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Brazil Copa Santa Catarina
Brusque SC
۴
۲
Figueirense FC SC
Finished
۰۲:۴۰
  Belarus لیگ لیگ دولری ویشایا ( رزرو)
مینسک
-
-
تورپدو مینسک
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Denmark Amateur U19 League
Silkeborg
-
-
Agf Aarhus
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Argentina اردوگاه رزرو اول بخش ب ملی
دفنسورس د بلگرانو
-
-
کلوب آلماگرو
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
آل بویز
-
-
اتلانتا
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
کلوب آتلتیکو پلاتنس رسرو
-
-
دپورتیوو ریسترا
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Russia لیگ قهرمانان مسکو
Ssh 75/2
-
-
کونتسوو
inprogress
۱۶:۳۰
  Russia لیگ برتر سینت پترزبورگ
Dinamo St Petersburg
-
-
Mashtekh
inprogress
۲۰:۳۰
زوزدا سن پترزبورک
-
-
Neva Legirus
inprogress
۲۱:۰۰
  Netherlands جام زنان
Fc Eindhoven Ii
-
-
Fc Eindhoven
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید